pondelok 27. apríla 2015

Bukoviny, Čierna skala, Mon repos

Dievčence, skôr ako sa pustím do dnešného príspevku, chcem vám ešte raz poďakovať. Prekvapil ma milo váš záujem o fotky a pochvaly, ktoré som za ne obdržala. Cením si to o to viac, že nie som ani profík, ani nemám žiadnu veľkú techniku na fotenie. Len sa snažím ukázať, čo mám rada a čo sa mi páči. Ešte raz vďaka!

S nadchádzajúcim teplým počasím sa i moje príspevky menia – ručné práce nahrádza záhradka, chalupa a výlety. I dnes vám ukážem fotky z našej turistickej nedele. Vybrali sme sa s dcérkami poobede na kratšiu vychádzku, napokon z toho bola 5-hodinová túra po okolí. Krásne prostredie okolo našej dedinky a krásne počasie ani nedovolili, aby sme sa domov vrátili skôr. Fotky vyzerajú až gýčovo, ale skutočne les a príroda teraz hýria toľkými krásnymi žiarivými odtieňmi zelenej, že by človek ešte pred mesiacom ani neveril, že to tak niekedy bude. Vybrala som sem, na blog, len zopár fotiek, ktoré sa mi páčili najviac. Pretože som toho ale nafotila hromadu, ostatné si môžete pozrieť tu.


   Ak máte možnosť, využívajte pekné počasie a buďte čo najviac na slniečku a v prírode. Niet lepšieho lieku :-)
Prajem vám úspešný a pohodový týždeň! Vierka.


4 komentáre:

 1. Vierka, pekný výletík ste si spravili teda. Fotky krásne. :)
  A ďakujem za vyčerpávajúcu odpoveď ohľadom čerešne. Pá. Dana :):)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Danka, niet za čo – aspoň som si dala tú námahu a vyhľadala visačku z čerešne, inak by som si veru nepamätala, čo je to za odrodu, teraz si to už budem. A keďže na nej bola cena už v eurách, aspoň viem, kedy sme ju kúpili :-)
   Maj sa pohodičkovo! v.

   Odstrániť
 2. What beautiful photos of nature and children.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Thank you BB, I look forward to your other reports and photos! Vierka

   Odstrániť